Krąg Kobiecych Pasjobiznesów 

"WYKREUJ I PODKRĘĆ SWÓJ KOBIECY PASJO BIZNES!"  

ALCHEMICZNA FORMUŁA POŁĄCZENIA

Kobiecej energii PRZYJMOWANIA i Męskiej energii DZIAŁANIA

aby stać się KRÓLOWĄ SWOJEGO ŻYCIA

 
 

DLA KOGO?   

Dla  Kreatorek Nowych i Właścicielek już Istniejących Biznesów !

Jeżeli:

 • Jesteś Kobietą, która prowadzi swój Biznes w oparciu o pasję i serce
 • Jesteś psychologiem, coachem, terapeutką, masażystką, fotografką, dietetyczką, artystką,

freelancerem...

 • Marzysz o tym, aby wykreować swój biznes
 • Masz dosyć pracy w korporacji, chcesz odejść i szukasz nowej drogi


CO ZYSKASZ?

 • Odkryjesz, uporządkujesz i wykorzystasz swoje mocne strony, talenty, predyspozycje i umiejętności
 • Dowiesz się w czym jesteś naprawdę świetna, co jest Twoim powołaniem i misją
 • Sprawdzisz pomysły na swój Pasjo Biznes, odkryjesz czego potrzebują klienci i przygotujesz ofertę
 • Nabędziesz wiedzy i inspiracji biznesowych,  po to, żeby aktywniej i odważniej działać, rozwijać siebie i swój Pasjo Biznes
 • Odkryjesz, że masz  potrzebne zasoby, albo odnajdziesz je przy pomocy innych osób, a wszystko po to,  by realizować swoje cele i marzenia
 • Uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie prawdziwie ważne, jakie przekonania i wartości wspierają Twoje działania, a jakie Cię ograniczają i hamują skuteczność
 • Namierzysz i pozbędziesz się Gremlinów czyli podświadomych lęków
 • Będziesz miała okazję do uporządkowania i wypracowania skutecznego planu, działania, krok po kroku, i zyskania odwagi w realizacji nowych zamierzeń
 • Będziesz miała wsparcie i zwiększysz wewnętrzną motywację do systematycznego i odważnego działania

   

W życzliwej atmosferze, dzięki wsparciu i doświadczeniu mojemu i podobnych do Ciebie kobiet możesz działać odważniej i osiągnąć więcej ! Możesz podkręcić swój Kobiecy Pasjo Biznes lub markę osobistą!

CZYM JEST KRĄG KOBIECYCH PASJO BIZNESÓW?

Wcześniej prowadziłam rozwojowe Kręgi Kobiece na których odkryłyśmy, że kobiety potrzebują wsparcia w nauce przedsiębiorczości, w zarabianiu pieniędzy na swoich pasjach oraz przy zmianie kariery na Alter Karierę.

Sama przeszłam proces tworzenia Alter Kariery więc stworzyłam mój autorski pomysł na połączenie struktury spotkania coachingowego z ideą kręgów kobiecych czyli

połączenie koncentracji na kreowaniu i tworzeniu wizji,  osiąganiu celów oraz idei wspólnotowości, wzajemnego wspierania się, dzielenia się sobą, brania i dawania uwagi, przestrzeni, życzliwości.

Czyli jest to ALCHEMICZNA formuła połączenia ENERGII KOBIECEJ - przyjmowania i ENERGII MĘSKIEJ - działania, aby być w pełni sobą KRÓLOWĄ SWOJEGO ŻYCIA I PRACY !

Unikalność Kręgów Kobiecych Pasjo Biznesów polega na tym, że zawierają:

 • Pracę Metodami Coachingowymi – SMART, ACTION LEARNING, C5
 • Wyrażanie Świadomej Intencji i Wizji
 • Medytację Połączenia
 • Tworzenie miejsca inspiracji i wdzięczności tzw. Ołtarza Inspiracji
 • Pracę z Ciałem poprzez ruch i taniec spontaniczny
 • Pracę z Intuicją kartami coachingowymi, boginicznymi, szamańskimi
 • Wspólne przygotowanie poczęstunków
 • Wymianę usług, produktów i możliwość przetestowania swoich ofertCZYM JEST METODA ACTION LEARNING?
ACTION LEARNING - to metoda coachingu grupowego, gdzie  w trakcie spotkań  analizujesz co chcesz osiągnąć, co do tej pory zrobiłaś i jak dotrzeć przez działanie do upragnionych rezultatów, a uczysz się tego poprzez konkretne działanie. Ze spotkania wychodzisz z pomysłem, inspiracją lub planem do działania.

W JAKI SPOSÓB PRACUJEMY?            

Każda sesja odbywa się według tej samej struktury, co daje uporządkowanie i koncentrację na rezultatach.

ZASADY PROCESU KOBIECYCH PASJO KRĘGÓW:

 • spotykamy się przez  6 miesięcy, aby wprowadzać zmiany stopniowo i skutecznie
 • skład grupy jest stały
 • spotkanie Kręgu trwa ok. 5 godz. i odbywa się raz w miesiącu
 • między sesjami wzajemnie wspieramy swoją motywację
 • 40 min czasu dla każdej uczestniczki w 5 krokach:


1. precyzowanie swojego celu/ projektu/ wyzwania
2. sesja otwartych pytań, zbliżających do osiągnięcia celu
3. planowanie działań
4. refleksja w ciszy nad tym, czego się nauczyliśmy
5. podzielenie się refleksją na forum grupy.


Na każdej kolejnej sesji umawiasz się, ze sobą i grupą, na  wprowadzenie konkretnych działań i rozwijanie swojej firmy. Na początku kolejnego spotkania, zdajesz relacje z tego, co zrobiłaś w kierunku osiągnięcia swojego celu, a Twoje publiczne zobowiązanie podnosi twoją motywację i skuteczność działań!


REKRUTACJA I TERMINY:

Osoby w grupie są dobierane poprzez rekrutację w drodze indywidualnej konsultacji. Sprawdzamy razem Twoje cele, wstępną motywację i zaangażowanie oraz stwierdzamy czy proponowana metoda pracy jest dla Ciebie najlepsza (być może potrzebujesz czegoś innego np. coachingu indywidualnego, konsultacji biznesowej, doradztwa, mentoringu, szkolenia itp.)

Najpierw możesz wziąć udział w Konsultacji online i sprawdzić, czy KOBIECE PASJO KRĘGI to COŚ dla Ciebie?  Od razu będziesz mogła  poczuć moc pytań coachingowych, a też zadać mi pytania o Krąg.
 

CENA UDZIAŁU W KRĘGU KOBIECYCH PASJOBIZNESÓW:

Jedna sesja (5 godzinna) 250 zł/ osobę,
6 sesji (cały proces trwa 6 miesięcy) 1.400 zł /osobę (zniżka 100 zł za wpłatę z góry)

Pierwsza Sesja Wstępna przeznaczona  jest dla osób zaciekawionych, zainteresowanych a jeszcze nie zdecydowanych na cały proces. Po niej możesz podjąć ostateczną decyzję.

MIEJSCE SPOTKAŃ :

Spotykamy się w prestiżowych i przytulnych przestrzeniach AKADEMII ŚWIADOMEGO CZŁOWIEKA ul. Kaprów 3a/16 Gdańsk - Oliwa

KONTAKT I ZAPISY: Agnieszka Głuszczyńska kom. 609 679 046 e-mail: gluszczynska@wp.pl

 HISTORIA O MOIM PASJOBIZNESIE :
JESTEM PSYCHOLOGIEM, COACHEM, TRENEREM I MENTOREM BIZNESU ORAZ WYKŁADOWCĄ na Wydziale Zarządzania WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W GDAŃSKU.
 

Od lat pasjonuję się jungowskimi Archetypami Kobiecości i Męskości, moją inspiracją od 20 lat są książki  Biegnącą z Wilkami i Żelazny Jan. A w badaniu Archetypów Marki Osobistej okazało się, że jestem urodzoną ALCHEMICZKĄ i KARMICIELKĄ

dlatego z taką łatwością łączę intuicję, czarowanie oraz innowacje z konkretnymi, życiowymi działaniami.

WYKREOWAŁAM swoją Alter Kariery wiele lat temu a teraz jestem Właścicielką prywatnej praktyki coachingowej i psychologicznej - ALCHEMIA „Alchemia Coachingu” oraz marki dla kobiet "Alchemia Tańca i Kobiecości".

Posiadam wieloletnie doświadczenie w biznesie. Pracowałam kiedyś w korporacji ale poczułam, że to jednak nie dla mnie.  Przeszłam do pracy w znanych firmach szkoleniowo-doradczych i przez 17 lat prowadziłam własną firmę szkoleniową współpracując z najlepszymi firmami na rynku.

Ale oprócz pracy psychologicznej, byciem trenerem rozwoju osobistego i biznesu pasjonowałam się tańcem i terapią tańcem.
Z potrzeby serca, aby dzielić się swoją pasją, założyłam w 2000 roku Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem, współpracowałam z wieloma firmami, ośrodkami rozwojowymi i terapeutycznymi w Polsce.

Od wielu lat aktywnie pomagam kobietom odkrywać autentyczność, pewność siebie i odwagę, pasję w pracy i życiu poprzez warsztaty, zajęcia terapii tańcem, kręgi kobiet, a także poprzez  indywidualne i grupowe sesje psychologiczne, coachingowe i mentoringowe.
 

W 2019 roku zdobyłam, jako członek zespołu projektowego „W Labiryncie Dorosłości” działającego w ramach inicjatywy Inkubatora Innowacji Społecznych, prestiżową nagrodę The Innovation in Politics Awards 2019 (kategoria: Human Rights) cenioną tak w Polsce, jak i w  Europie, za wykreowanie, przetestowanie i wdrożenie innowacji społecznej miejsca pracy dla seniorów i młodzieży niepełnosprawnej - Kawiarnia Społeczna „Caffe Aktywni” w Gdańsku.
Specjalizuję się szczególnie w pracy z przyszłymi liderami, menedżerami, właścicielami MŚP oraz właścicielkami kobiecych pasjo biznesów.

Moimi klientami były między innymi kobiece pasjobiznesy:
Senta Coaching Marta Czepukojć
Leczniczy Masaż Dźwiękiem Arleta Brzezińska
Tilottama Japońskie Masaże
Agnieszka Pater Coaching
Dressense / Pracownia Sukien Ślubnych i Wieczorowych
Baza Marzeń Maria Graczyk
Ewa Rachwalska Smak Życia


REKOMENDACJE UCZESTNICZEK KOLEJNYCH EDYCJI :
"Jestem uczestniczką grupy kobiet tworzących swój pasjo-biznes z pomocą Agnieszki i metody Action Learning. Decyzję o dołączenie do grupy uznaje za bardzo ważna w moim osobistym procesie rozpoznawania i określania, jak ma wyglądać moja praktyka coachingowa. Agnieszka jest coachem, który pracuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Posiada wieloletnie doświadczenie, a to, co robi, robi nie tylko wyjątkowa kompetentne, ale i z serca. Polecam Agnieszkę jako Twojego osobistego mentora jak i coacha."  Senta Coaching Marta Czepukojć"Serdecznie polecam Agnieszka Głuszczyńska Alchemia Coachingu! Ja właśnie kończę swój 6-cio miesięczny proces i w podsumowaniu mi wyszło, że dużo zadziało się dobrego w moim biznesie, osiągnęłam większość moich celów :) Wsparcie Agnieszki jako prowadzącej oraz grupy to wartość bezcenna!" Leczniczy Masaż Dźwiękiem Arleta Brzezińska

" (...) Agnieszka uczy poprzez Action Learning praktycznych umiejętności zadawania pytań otwartych, które znakomicie przydają się w codziennym życiu. Nie pytamy wiec, czy zrobisz to czy tamto, tylko jak to zrobisz? Co ci przeszkadza? Co dodaje odwagę? itp. Wspaniała życiowa umiejętność pytania, odpowiadania i słuchania." Lidka Makowska Liderka Społeczna


"Polecam pracę z Agnieszką, jeżeli czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym, ale brakuje Ci odwagi, żeby podążyć za marzeniami i realizować swoje pasje, nie jesteś pewny/a czy to dobry moment, czy jesteś gotowy, czy dasz radę. Coaching u Agnieszki pomoże Ci uświadomić sobie swoje zasoby, zmierzyć się z przekonaniami, które Cię blokują, spojrzeć na wiele kwestii z innej perspektywy. Uczestniczyłam w coachingu grupowym prowadzonym metodą Action Learningu (VI edycja Pasjobiznesów) - udział w procesie pomógł mi poukładać sobie rożne kwestie w głowie, zaplanować poszczególne kroki, pozwolił poczuć pewność i gotowość do podjęcia ważnych decyzji, zmobilizował do działania. Dla mnie osobiście bardzo ważne było wszechstronne doświadczenie Agnieszki, z którego mogłam korzystać (psycholog, coach, mentor - Agnieszka też jest właścicielem pasjobiznesu), no i oczywiście jej intuicja, życiowa mądrość i otwartość na ludzi. Agnieszka zawsze dbała też o dobrą, przyjazną atmosferę spotkań - pozwalało to wydobyć pozytywną wspierającą energię kobiet biorących udział w procesie. " Smak Życia Ewa Rachwalska

Więcej rekomendacji na:
Agnieszka Głuszczyńska Alchemia Coachingu
Alchemia Tańca i Kobiecości Agnieszka Głuszczyńska